Mijn week – week 7 bestond weer uit veel wandelen en bewegen. Kijk snel verder naar de foto’s.
Ik begon mijn week bij de kapper. Ik ging deze keer voor honey blond. Van de lengte is niet veel af, want ik wil het weer lang laten groeien. Wel wat meer lagen. Het was weer een lange zit, maar altijd gezellig bij Hairstyling Reyhan.
Daarna snel eten, klein rondje met Janssen en door naar de fysio voor een workout. Het ging alweer beter dan vorige week. Ik had de dag erna geen last van mijn gewrichten, dus volgende week een tandje erbij💪🏻 Deze week ook nog 2 yoga sessies gedaan. Altijd fijn!
Verder veel mooie en fijne wandelingen gemaakt naar Medemblik Beach. Een aantal dagen met echt lekker weer met de zon en mooie blauwe luchten. Echt genieten! Dinsdag was zo’n dag, dus hadden mijn zus en ik de pas er in en gingen voor een extra groot stuk wandelen. Dat moesten we beide wel even bezuren die middag en de dag erna. Dus daarna maar iets kortere wandelingen gemaakt en evengoed genieten van het mooie weer.
Wat betref werk heb ik een belangrijke beslissing gemaakt waar ik later op terug kom. No worries, het is leuk! Naast werk ook nog gezellig theetje gedronken met mijn vriendinnetjes. Even lekker bijkletsen en dan natuurlijk weer geen foto maken😊 In het weekend vooral Netflix & chillen, dat had ik even nodig.